TEST OKUL olarak misyonumuz, danışanlarımızın, çözüm ortaklarımızla birlikte yola çıktığımız öğrencilerimizin gelişimsel, bilişsel, duyuşsal, duygusal, davranışsal, psikolojik ve pedagojik süreçlerini analitik olarak nesnel bir şekilde tespit etmek; böylece, danışanlarımızın ve öğrencilerimizin sınavlara hazırlık sürecinde muhtemel problemleri ya da olguları objektif bir şekilde bulgulayarak, platformumuzda bu doğrultuda psikolojik ve pedagojik testler uygulanarak kişiye ya da aileye özgü bireysel danışmanlık hizmeti verilmesine zemin hazırlamaktır. Böylece sonuç odaklı ve çözümleyici mentörlük, kariyer koçluğu ve de mesleki rehberlik yapan uzmanlara tam saha desteği sağlamaktır.

Test Okul Rehberlik Platformu; yepyeni tecrübelere ve başlangıçlara atılan ilk adım olarak irtifa kaybetmeden hedefe varmaktır. 

Sitemizden sınav(lar) konusunda ön bilgi alarak, sizin için en doğru olan “Bireyselleştirilmiş Başarı Projeleri” arasından hazır oluşluk düzeyinize göre en uygun                                                                                                                                                                                                             yol haritasına birlikte karar vermemiz gerekiyor. 

Test Okul ailesi olarak; bu kararı verdikten sonra, ‘Siz’ bizim kahramanımız, biz de sizin kahramanınız oluyor ve kocaman bir aile olarak birlikte sınavlara hazırlanıyoruz.